Вставка в куртку – «що за звір» і для чого?

Вставка в куртку – «що за звір» і для чого потрібний
Всі, хто має дітей, знають що вагітність і народження дитини – це море сюрпризів та вражень, яких ми не знали раніше. Перед вагітною мамою серед інших постає і питання одягу «для животика». Зараз на щастя є багато зручного та стильного одягу для вагітних мам, що підкреслює красу жінки в цей період.

Вставка в курткуДобре, з одягом ясно. Якщо народження малюка очікується на зиму чи весну, попереду ще «вагітна» зима. Бр-р! На вулиці стає все холодніше, животик росте і ось улюблена зимова куртка вже не застібається. Що ж робити?

Раніше мамам доводилось купувати куртку більшого розміру або ходити з розстібнутою курткою всю зиму. Бр-р-р.. Куртка більшого розміру звісно застібається на животику, але ж в інших місцях все одно завелика. Та й животик продовжує рости. І на другу зиму ця куртка вже не потрібна.

І тут вже є просте та елегантне рішення. У звичайну мамину куртку докуповується лише вставка (вона пошита з курточних матеріалів та виглядає як ще одна деталь куртки). Вставка така ж тепла, як і сама куртка, та регулюється за шириною. Під нею можна проходити всю «вагітну» зиму, а наступної зими використовувати її ж для носіння малюка в слінгу чи рюкзачку. Вставка дозволяє куртці зручно та красиво облягати фігуру. Крім того, купити вставку значно дешевше, аніж цілу куртку!

Спочатку такі вставки були придумані, щоб носити дитинку взимку під курткою, тому за ними закріпилась назва «слінговставка». А коли їх оцінили і вагітні мами, назва залишилась. Насправді є мами, що носять під ними діток в слінгах, ергорюкзачках і навіть «кенгуру». А є в нашій практиці вагітні мами, що дзвонять зі словами «ні, ні, я носити дитину в слінгу не планую, мені для животика треба».

Ось так життя саме підказало ще одну зручну та функціональну річ. Купити її можна, наприклад, тутшвидко і з доставкою.

Нехай Ваша зима буде комфортною незалежно від погоди!

Автор: Нійя Вус

беременность