Слінговставка на замовлення

Слінговставка складається з:

 • Блискавки, що зістібається з «рідною» блискавкою на Вашій куртці
 • Верхнього непромокаючого шару (плащовки, штучної шкіри тощо)
 • Утеплювача (Slimtex або синтепон для зимової куртки)
 • Підкладки (підкладочна тканина або фліс)

140Завдяки тому, що переважна більшість блискавок стандартні, є можливість підібрати ідентичну до Вашої за типом, номером, довжиною та кольором.

Слінговставка в демісезонну куртку може не мати всередині утеплювача, наприклад складатись з плащовки та флісу – за рахунок цього вона буде дешевшою.

Якщо Ви ще очікуєте дитинку, Ви можете замовити вставку «вагітність + носіння». Під нею Вам буде комфортно ходити останні місяці вагітності, а після народження малюка Ви одразу матимете готовий варіант для прогулянки з ним.

Верхній шар та утеплювач для вставки ми підбираємо таким чином, щоб вона виглядала якомога органічніше. Часто така слінговставка виглядає як фабрична деталь куртки, ніхто й не здогадається, що вона пошита для Вас на замовлення.:)

Всі слінговставки мають куліски-«затяжки» для регулювання ширини, внизу та вгорі. Їх можна затягувати так, щоб ніде не задував вітер. Якщо Ви замовляєте вставку з дитячим капюшоном, на ньому також буде куліска-«затяжка».

Утеплювач може бути пухким і теплим для вставки в зимовий пуховик (синтепон), а може бути таким же теплим, але тонким – це сучасний утеплювач Slimtex, його ми переважно ставимо в мембранні куртки. Принцип вибору утеплювача дуже простий – вставка має бути такою ж пухкою (чи такою ж тонкою) як сама куртка, і при цьому теплою.

Підкладка також обирається Вами на Ваш погляд – підкладочна тканина тонка і нежарка, гладенька, не чіпляється за одяг малюка. Фліс помітно тепліший і м’який.

Важливо обрати збалансований варіант, в якому Вам та Вашому малюку буде зручно, тепло і не жарко. Ми з радістю порадимо та допоможемо Вам у виборі.

Ми шиємо слінговставки для мам з усієї України, завдяки компаніям-перевізникам все відбувається легко і швидко.

Як замовити:

Якщо Ви знаходитесь в Києві, Ви можете:

 • Передати куртку чи пальто до нас для замірів,і забрати назад. Або залишити для пошиву, якщо Ви зараз цю куртку не носите. При можливості краще залишити куртку, тоді в процесі підбору матеріалів та пошиву буде можливість приміряти все до Вашої куртки. Та це не принципово.
 • Переслати нам куртку по Києву Новою поштою, тоді Ви отримаєте її назад вже з готовою слінговставкою.
 • Якщо Ви ніяк не можете привезти чи передати до нас куртку, ми можемо приїхати до Вас додому та на місці заміряти і підібрати блискавку. Така необхідність обговорюється індивідуально.

Якщо Ви знаходитесь в іншому місті, Ви можете:

 • Переслати нам куртку Новою поштою чи іншим перевізником
 • Написати нам листа на адресу sling@www.natrina.com.ua з двома фотографіями
  • Куртки в цілому
  • Блискавки з бігунком крупним планом (бігунок опущений максимально вниз, бажано і фото бігунка з внутрішнього боку)

У більшості випадків можливо підібрати блискавку та матеріали дистанційно, і немає великої необхідності пересилати всю куртку. Ми з задоволенням пошиємо вставку за Вашими фото та вимірами.

Термін пошиву слінговставки зазвичай складає 7-10 робочих днів.

Можливий терміновий пошив.

Коли Ви носите дитинку під слінговставкою, вона може бути одягнена так само легко, як Ви – тулуб дитинки буде грітись у слінгу об Вас. Проте важливо утеплювати її ніжки, шию і голівку, що будуть виглядати з-під вставки.

Утеплити шию можна великим шарфом, або замовити у нас флісову слінгоманішку. Вона може бути спільною для мами і дитинки, на липучках, а може бути дві окремих манішки. Чи взагалі варіант – у дитинки своя манішка, а у мами улюблений зимовий шарф.

Також в нас можна замовити слінгогетри для ніжок дитинки і всілякі теплі речі.
Автор: Нійя Вус

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *