Практичні нюанси

Є декілька важливих практичних моментів для успішного використання слінгу. Практичні нюанси

  1. Рух – це життя.:)

W-160 DiamondДітки в слінгу зазвичай люблять, щоб мама рухалась. Коли Ви починаєте освоювати слінг, будь ласка, не стійте в одній позі, рухайтесь. Походіть трохи, розкажіть щось малюку, покажіть, заспівайте улюблену пісеньку. Займіться хатніми справами. Малюки дуже чутливі, вони відчувають мамине хвилювання і можуть почати капризувати в слінгу. Рух відволікає і Вас, і дитину.

  1. Звикання.

Як і до будь-якої нової речі, до слінгу спочатку потрібно звикнути.Бажано починати освоєння слінгу, коли малюк ситий, задоволений, і Ви обоє в хорошому настрої. Починайте з невеликого часу вдома, пізніше, коли Ви звикнете, можна виходити на вулицю. Якщо Ви годуєте груддю, годування в слінгу – чудовий спосіб показати малюку, що тут добре, зручно та безпечно. Можна погодувати сидячи, в напіврозпущеному слінгу – просто заради відчуття, що «в цій тканині мені добре біля мами».

  1. Фізіологічне положення.

В слінгу дитина знаходиться в такому ж положенні, як і просто в мами на руках. Малюк має бути притягнутий досить щільно, надійно підтримуватись слінгом. В положенні «лежачи» слінг підтримує голівку, спинку малюка і його ніжки до колін. (Новонароджені зазвичай вміщаються повністю.) У вертикальних положеннях ніжки широко розведені, бортики слінгу проходять під колінками, попка «топиться» у кишеньці з тканини, спинка підтримується у всіх відділах.

  1. Одяг.

В слінгу малюка гріє тепло мами, тому його варто вдягати трохи легше, ніж зазвичай, щоб не сталося перегріву. Звичайні закриті повзунки при широкому розведенні ніжок можуть натискати малюку пальчики. Будь ласка, вдягайте малюку колготи, відкриті знизу штанці зі шкарпетками, або повзунки на 1-2 розміри більше. Краще за все при перших посадках в слінг не вдягати повзунків взагалі, особливо якщо це відбувається в теплу пору року. З часом Ви зрозумієте, в якому одязі малюку зручно. Діти можуть капризувати в слінгу через незручний чи жаркий одяг.

  1. Чергування.

При носінні слінгу з кільцями плечі необхідно регулярно чергувати! Від цього залежить Ваша осанка і рівномірний розвиток малюка.

Якщо у Вас виникають будь-які питання стосовно слінгів, будь ласка звертайтесь до нас. Ми будемо раді допомогти Вам.

Наш сайт: http://www.natrina.com.ua/

E-mail: sling@www.natrina.com.ua

Моб. тел.: 050-190-98-45, 068-003-05-84

Логін в Skype: sling.natrina

Також будемо раді Вашим відгукам та побажанням.

Автор: Нійя Вус

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *