Положення «лежачи» або «колиска»

Інструкція до слінгу з кільцями

Положення «лежачи» або «колиска»

Слінг беремо в руки (малюк ще лежить на дивані чи в ліжечку). Кільця в одній руці, хвіст  слінгу – в іншій.

1

Протягуємо хвіст слінгу спочатку в обидва кільця, потім роз’єднуємо кільця та протягуємо між кільцями назад.

2

Ось так.

3 3-1

Тепер важливе. Розправляємо тканину в кільцях, перебираючи пальцями з одного краю до іншого. Краї (бортики) слінгу має бути видно в кільцях.

Це необхідно для правильного та легкого регулювання. Якщо тканина переплутається в кільцях, слінг буде важко відрегулювати по малюку.

4 5

Вдягаємо слінг через плече. Складки з вшитими кільцями називаються «плечем» слінгу, вони завжди знаходяться на плечі батьків. Нижній край кишені (без малюка) в натягнутому стані знаходиться на рівні стегнової кісточки.

6

Беремо малюка на протилежне від кілець плече. Рука мами (чи тата) під слінгом.

7

Положення «лежачи» або «колиска»

В цьому положенні зручно годувати груддю, укачувати на сон. Як правило, «лежачи» люблять бути новонароджені. Дітки після місяця зазвичай полюбляють вертикальні положення, а лежати погоджуються тільки коли їдять або засинають.

Тримаючи малюка на плечі, витягуємо всю тканину, що висить, зі спини вперед, до кілець. На спині мами тканина натягнута, не провисає. Вкладаємо малюка, обов’язково заправляючи нижній бортик між собою та дитиною. Досить глибоко, майже під грудь мами. Глибоко заправлений і натягнутий нижній бортик – гарантія того, що дитина не вислизне вниз.

8 9

Потрохи, рівномірно підтягуємо хвіст слінгу. Верхній бортик, нижній, серединку.. Тканина під головою і на спинці дитини повністю розправлена, всі складки прибираємо під колінка.

10 11

Ось так.

Хвіст слінгу прибраний для фотографії, зазвичай він просто звисає поверх.

12

Автор: Нійя Вус