Положення вертикально спереду («стовпчиком», «обличчям до себе»)

Інструкція до слінгу з кільцями

Слінг беремо в руки (малюк ще лежить на дивані чи в ліжечку). Кільця в одній руці, хвіст  слінгу – в іншій.

1

Протягуємо хвіст слінгу спочатку в обидва кільця, потім роз’єднуємо кільця та протягуємо між кільцями назад.

2

Ось так.

3 3-1

Тепер важливе. Розправляємо тканину в кільцях, перебираючи пальцями з одного краю до іншого. Краї (бортики) слінгу має бути видно в кільцях.

Це необхідно для правильного та легкого регулювання. Якщо тканина переплутається в кільцях, слінг буде важко відрегулювати по малюку.

4 5

Вдягаємо слінг через плече. Складки з вшитими кільцями називаються «плечем» слінгу, вони завжди знаходяться на плечі батьків. Нижній край кишені (без малюка) в натягнутому стані знаходиться на рівні стегнової кісточки.

6

Беремо малюка на протилежне від кілець плече. Рука мами (чи тата) під слінгом.

7

Положення вертикально спереду («стовпчиком», «обличчям до себе»)

Зручне для новонароджених та неважких діток. З трьох місяців дитину можна носити на боці, так помітно легше ніж спереду.

З плеча переміщуємо малюка рівно на себе. Витягуємо тканину слінгу з-за спини вперед, до кілець.

Розводимо ніжки малюка, нижній бортик заправляємо глибоко між собою та дитиною.

13

Всю зайву тканину підтягуємо в кільцях. На спинці малюка все розправлено, всі складки прибрані під колінця. Ніжки малюка розведені на комфортний для нього кут, симетричні, колінця вищі за таз («М-позиція»).

Для носіння дитини, що ще не тримає голову, можна вкручувати у верхній бортик рулончик з маленької пелюшки (приблизно 25х25). Він утворює опору для шиї малюка, при цьому дозволяючи йому рухати головою.

14

Подивимось збоку. Спинка малюка округлена, таз «піджатий», колінця вищі за попку. Дитина знаходиться в фізіологічній та безпечній позиції.

15

Приємного носіння!

Автор: Нійя Вус