Готова універсальна вставка в куртку

Готова універсальна вставка в куртку (слінговставка) слинговставка

Хіба таке буває? Всі ж кажуть, що вставка шиється індивідуально під кожну куртку.. Та й у Вас он в сусідній статті розписаний підбір під конкретну блискавку.

Виявляється, буває. За 6 років пошиву слінговставок в нас накопичився немалий досвід, що дозволив вже зробити певні висновки та вивести стандарти.
Всі вставки мають ширину 37 см в найширшому місці, та куліски-«затяжки» по ширині. Це дозволяє носити одну і ту ж вставку з вагітним животиком, з новонародженим і доти, доки буде потреба носити під курткою. Зазвичай це дитинка до року-півтора, після цього діти вже люблять сидіти на куртці або бігати ніжками.

універсальна вставка в курткуМи вже відпрацювали різні комбінації плащовок, утеплювачів та підкладок, і обрали найкраще співвідношення – щоб було тепло, а водночас легко і зручно.

Також
не раз в пошиві були куртки з нестандартними блискавками, до яких не вдавалось підібрати ідентичну, бо таких просто не завозять в Україну.
Так народилася ідея універсального кріплення.

Отже, представляємо Вам універсальну вставку в куртку. Від вагітності до 1,5 років, до будь-якої куртки. З дуже якісних європейських матеріалів, що служитиме довго. Завдяки універсальному кріпленню одну і ту ж вставку можна пристібати до декількох різних курток (в нас можна купити комплекти додаткових кріплень, якщо потрібно). А потім її ж можна подарувати чи передати іншій мамі.

І одна з найважливіших переваг – вставки вже готові! Вже в наявності, різних довжин, щоб було легко підібрати. Раніше мами мусили чекати по два тижні, щоб отримати свою вставку. Особливо складно було в сезон, з жовтня по січень, коли ми були дуже завантажені пошивом. А восени часом різко холодає, і хочеться мати свою вставку якомога швидше.

вставка для беременныхТепер все легко і просто – можна

  • приїхати до нас чи прислати когось, ми допоможемо підібрати на місці
  • або замовити доставку Новою поштою по Києву чи по Україні.

Враховуючи київські пробки, тепер все популярнішими стають замовлення через Нову пошту – так часто легше і дешевше, ніж їхати. Зазвичай оплата відбувається на карту, і вставка відправляється в той же день чи на наступний, залежно від часу надходження коштів на рахунок. Можливий також варіант післяплати у відділенні Нової пошти, та тут потрібно мати на увазі, що одержувач сплачує також зворотну доставку грошей. Тому перший варіант значно популярніший.

Автор: Нійя Вус