Інструкція до слінгу-шарфу, намотка «Хрест над кишенею»

Інструкція до слінгу-шарфу, намотка «Хрест над кишенею»

Перший етап намотки «Хрест над кишенею» – без дитини, вона поки лежить на ліжку чи пеленальному столику. Знаходимо середину слінгу-шарфу, там де етикетка, і серединою прикладаємо до себе.
1

Притримуючи однією рікою середину слінгу в себе на животі, другою рукою заводимо верхній край на протилежне плече.
2

Міняємо руку, що притримує серединку слінгу. Другою рукою також заводимо верхній край на плече. Зверніть увагу – тканина провисає, лікоть виходить вперед. На спині виходить хрест з розправлених полотнищ слінгу-шарфу.
3

Тепер беремо малюка високо, на плече. Слінг поки просто звисає напівнамотаним.
4

Проводимо ніжки малюка всередину «кишені» і влаштовуємо його симетрично на собі. Попка дитини вже на цьому етапі провисає, колінка розводяться і піднімаються вище за попку (М-позиція).
5 Витягуємо по малюку верхній край «кишені», натягуючи приблизно до шиї. Для діток, що не тримають голову – до вушка. Почергово підтягуємо полотнища. Той край слінгу, що ближчий до Вашої шиї, натягує верхню частину «кишені», плечовий пояс малюка. Зовнішній край слінгу «відповідає» за нижній край «кишені», де попка і колінка.6

Важливо рівномірно підтягнути обидві сторони. Вже натягнуту сторону утримуємо рукою, що підтримує дитину, і натягуємо другу. З важкими дітками можна навіть трохи підстрибувати і тягнути в стрибку – так значно легше, в стрибку знімається вага дитини з тканини і вона краще тягнеться.

7

А так підтягуємо зовнішню частину. Пам’ятаєте, вона відповідає за нижню частину «кишені»?

8

Коли все підтягнуто, перехрещуємо полотнища хреста під попкою малюка і ведемо назад ПІД ніжками.

9

Зав’язуємо ззаду на подвійний плаский вузол.

10

Ось що вийшло. 🙂

11 12

Автор: Нійя Вус